Sociālais projekts, programma - "ELPA, ŪDENS, SKAŅA"

Programmas organizators:

Organizācija „Art Of Living” (Dzīves māksla) kopā ar Starptautisko Vispārcilvēcisko Vērtību asociāciju (International Association for Human Values).

Mērķauditorija:

Programma paredzēta visplašākajai auditorijai, kas interesējas par veselīgu dzīves veidu, kā arī gadījumos, kad risināmi psiholoģiski vai emocionāli sarežģījumi.

Programmas mērķis:

Sniegt dalībniekiem teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas, kas palīdz mazināt stresu, satraukumu, dusmas un spriedzi, palielināt entuziasmu un stiprināt emocionālo līdzsvaru.

Programmas uzdevums:

Dot iespēju programmas dalībniekiem uzzināt par praktiskiem, ietekmīgiem elpošanas un relaksējošiem vingrojumiem, kas ļauj īsā laikā atjaunot fizisko un emocionālo līdzsvaru. Sagatavot dalībniekus patstāvīgai paņēmienu un vingrojumu izmantošanai ikdienā, kas ļaus uzlabot fizisko un garīgo veselību, paaugstināt imunitāti, radīt izturību stresa situācijās.

Programmas īstenošanas ilgums:

4 dienu nodarbības 4 līdz 6 stundas, pirmās trīs dienas viena pēc otras, ceturtā diena - pēc nedēļas.

Programmas efektivitāte:

stresa un emocionālās spriedzes mazināšana;

fiziskās labsajūtas, emocionālā līdzsvara un enerģijas atjaunošana;

cilvēcisko pamatvērtību dziļāka apzināšanās;

dažādu sociālu atkarību novēršana.

Programma “ELPA, ŪDENS, SKAŅA” cilvēkiem, kas inficēti ar HIV/AIDS:

palīdz mazināt depresiju un stresu tiem, kas inficēti ar AIDS, viņu aprūpētājiem, ģimenes locekļiem un tuviniekiem, palielina enerģiju un imunitāti, sniedz informāciju par pareizu, spēcinošu uzturu, ļauj cilvēkiem dalīties ar savām problēmām un izjūtām.

Programmas maksa:

Programma ir bezmaksas.