DSN

Divya Samaj Nirman - Harmoniskas sabiedrības veidošana

Visi, kuri kaut reizi izgājuši DSN, to neaizmirst ...:) DSN kursa programma ļauj ikvienam paskatīties uz sevi patiešām no malas un izdarīt vajadzīgos secinājumus, lai dzīve būtu dinamiska, piesātināta un efektīva. DSN kurss ļauj novērtēt, kas jūs motivē saskarsmē ar citiem cilvēkiem, kā apkārtējie to redz un saprot. Kā atklāt savus patiesos mērķus un būt veiksmīgam dzīvē. DSN ir kurss, kur laiks tiek veltīts darbam ar sevi.

Ikviens no mums kaut ko vēlas, pēc kaut kā tiecas dzīvē. Tomēr bieži vien tas, ko mēs vēlamies, neizdodas vai atnāk par vēlu. Ja esat aizdomājušies, kādēļ tas tā notiek, tad ievērosit, ka bieži tas ir mūsu pašu iekšējo ierobežojumu dēļ. Mēs no kaut kā baidāmies, kautrējamies, mums mēdz būt grūtības kontaktēties ar atsevišķiem cilvēkiem. DSN palīdz apzināties ierobežojumus, kompleksus, bailes, kas traucē dzīvot, kārtīgi "padarboties" ar to visu un tad atbrīvoties no tā.

Bieži vien mēs visu par sevi lieliski zinām, bet ... kaut kā pietrūkst, lai izdotos ko mainīt ... varbūt spēka un drosmes? DSN kursā tiek dota unikāla tehnika PADMASADHANA, kas ietver noteiktu asanu secību, pranaymas, meditāciju, kā rezultātā organisms atjaunojas, un parādās vajadzīgā enerģija.

Kurss dod iespēju pozitīvi ietekmēt apkārtējos un, sekojoši, veidot pasauli tādu, kādu Jūs vēlaties! Kad jūs esat gatavi brīvībai un savai izaugsmei, tad jūs esat gatavi DSN kursam!


Šajā kursā var piedalīties ikviens, kurš pabeidzis AOL pamatkursu.