"Meditēšana ir delikāta māksla nedarīt neko - visa atlaišana un būšana par sevi pašu. Šī ir atpūta, kas ir daudzkārt dziļāka par dziļāko miegu."

- Šri Šri Ravi Šankars

Sahaj Samadhi Meditācija

Sahaj nozīmē dabisks, bez piepūles, bet Samadhi - dziļš prāta meditatīvs stāvoklis. Sahaj Samadhi ir minētā apvienojums. Art of Living piedāvā meditācijas tehniku, kas sniedz prātam dziļu atpūtu un iekšēju klusumu, ļaujot ikvienam būt pašreizējā brīdī par simts procentiem un pilnībā apzināties savas patiesās spējas.

Tikai tad, kad prāts ir pašreizējā brīdī, nenožēlo pagātni un nav noraizējies par nākotni, mēs varam būt patiesi. Meditācija ir veids, kā nomierināt prātu, kā katru brīdi padarīt par unikālu, kur nav vietas stresam un sasprindzinājumam.

Ikviens no mums ir pieredzējis brīžus, kad prāts ir meditatīvā stāvoklī - kad ir liels prieks, kad pilnībā esam nodevušies kādai aktivitātei – uz brīdi prāts atpūšas un kļūst viegls. Lai gan dažkārt pieredzam šādus brīžus, tomēr nevaram pēc vēlēšanās tos atkārtot. Ar meditācijas palīdzību mēs to varam padarīt par ikdienu.

Sahaj Samadhi meditācijas tehnika ir ļoti vienkārša un sniedz daudz prieka. Regulāra meditācija var būtiski mainīt jūsu dzīves kvalitāti. Tās apgūšana aizņem tikai pāris stundas 2-3 dienu laika periodā, bet tās augļus jūs varat izmantot visu dzīvi.

Kursa ilgums:
3 daļas (katra pa 2 stundām) 2-3 dienās

Prasības:
Kurss ir pieejams ikvienam interesentam!