"Neviens mums nav mācījis kā atbrīvoties no stresa. Ne skolā, ne mājā netiek mācīts, kā tikt galā ar savām emocijām, sajūtām un prātu. Šeit ir tā iespēja ikvienam izmantot elpu, meditāciju un dažus fiziskus vingrinājumus."

- Šri Šri Ravi Šankars

Par organizāciju

Art Of Living

Art of Living (AOL) ir starptautiska nevalstiska, bezpeļņas un humanitāra organizācija, kuras mērķis ir sabiedrība, kas brīva no stresa un vardarbības, un tā darbojas kā viena no lielākajām brīvprātīgo organizācijām pasaulē. (www.artofliving.eu, www.artofliving.org). Viens no galvenajiem AOL darbības aspektiem ir cilvēcisko vērtību atjaunināšana sabiedrībā kopumā un individuāli.

AOL darbojas 155 pasaules valstīs, piedāvājot programmas, lai atbrīvotos no stresa, atjauninātu cilvēciskās vērtības un motivētu ikvienu darboties sabiedrības labā, tādējādi veidojot savu vidi tādu, kurā smaids un vienotība kļūst par ikdienu. AOL jau 30 gadus īsteno virkni labdarības un sociālo projektu visā pasaulē, tajā skaitā konfliktu noregulēšana, palīdzība katastrofās cietušajiem, ilgtspējīgas lauksaimniecības attīstīšana, ieslodzījumā esošu personu rehabilitācija, izglītības veicināšana, dabas aizsardzība.

Latvijā AOL pārstāv SIA "Art of Living Latvia", kas darbojas pēc tiem pašiem principiem kā AOL. Kursos iegūtie līdzekļi tiek izmantoti sociālo projektu finansēšanai. Visas programmas, ko piedāvā SIA "Art of Living Latvia" ir izstrādājusi AOL. Tajās atspoguļojas mūsdienu dzīves ritmam pielāgotas jogas un elpošanas senas tradīcijas, kā arī dzīves pamata filosofija. Daudzu AOL programmu stūrakmens ir unikāla elpošanas tehnika Sudarshan Kriya.

Kopš 2004. gada ir notikuši kursi dažādās Latvijas pilsētās: Rīga, Jelgava, Saldus, Valmiera, Tukums, Smārde, Drusti, Sigulda, Billes, Ķekava, Dobele, Auce, Ventspils, Liepāja, Kuldīga, Brocēni, Kandava, Ozolnieki, Smiltene, Valka, Ikšķile.

Tā kā šī organizācija darbojas pēc brīvprātības principa, tad ikvienam ir iespēja organizēt kursus sev vēlamā pilsētā. Ja Jums rodas šāda vēlme un iespēja, lūdzam sazināties ar mums zvanot vai rakstot uz sadaļā “Kontakti” norādītajiem kontaktiem.