"Mums jāveic attīrīšana mūsos pašos. Miegā mēs atbrīvojamies no noguruma, bet dziļāks stress paliek mūsu ķermenī. Sudarshan Kriya attīra sistēmu no iekšienes. Elpā ir liels noslēpums."

- Šri Šri Ravi Šankars

Pamatkurss "Māksla būt laimīgam"

Stresa ietekme mūsu ikdienā bieži vien netiek novērtēta. Bieži vien dusmas, vainas sajūta, kavēšanās pagātnē vai pārliekas rūpes par nākotni ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Šādas prāta svārstības ir viens no galvenajiem stresa un nemiera iemesliem gan mūsu, gan apkārtējo cilvēku dzīvē.

AOL pamatkurss ietver vienkāršas, bet tai pat laikā spēcīgas tehnikas, tai skaitā elpošanu un meditāciju, lai palīdzētu cilvēkam atbrīvoties gan no fiziskā, gan emocionālā stresa, tādējādi iegūstot skaidrāku uztveri un spēju būt efektīvam ikdienā. Šajā kursā ikviens var apzināties saikni starp emocijām un elpošanu, kur elpošana ir no dabas dota atslēga mūsu emociju mainīšanai. Kursā ietvertas arī praktiskas garīgas zināšanas par cilvēku, prātu un dots ieskats kā cīnīties ar negatīvām emocijām. Kurss izveidots tā, lai atgādinātu cilvēkam to, ko viņš jau sen zina un palīdzētu izmantot to, kas viņam ir.

Kursa centrā ir elpošanas tehnika Sudarshan Kriya, ar kuras palīdzību var attīrīt fizisko ķermeni, palielināt imunitāti, atbrīvoties no stresa un iegūt emocionālu stabilitāti un mieru.

Kursa ilgums:
4-6 dienas

Prasības:
Kurss ir pieejams ikvienam interesentam!