"Cilvēka dzīve, tāpat kā zieda pumpurs, var uzziedēt. Kad cilvēka potenciāls ir atvēries pilnīgi, tā ir joga."

- Šri Šri Ravi Šankars

Šri Šri joga (Sri Sri Yoga)

Šri Šri joga (SSY) ir vienkārša, saudzīga un dinamiska klasiskās jogas sistēma, kas apvieno gan fiziskos, gan elpošanas vingrinājumus. Ar Šri Šri jogas palīdzību var veidot lokanu un spēcīgu ķermeni, bez tam - iegūtais efekts ir noturīgs. Šri Šri jogas praktizēšana palīdz veidot apzinīgu attieksmi pret dzīvi un atjaunot garīgo līdzsvaru.

Šī jogas sistēma ir piemērota ikvienam, kas to vēlas apgūt - gan sievietēm, gan vīriešiem, gan jauniem, gan senioru vecuma cilvēkiem. Šri Šri joga nav pretrunā citām garīgām praksēm vai pārliecībām, tā ir lielisks papildinājums.

Šri Šri joga ir mūsdienīgām prasībām pielāgota klasiskās jogas sistēma, kas veidota, ņemot vērā mūsdienu saspringto dzīves ritmu. Lai varētu mācīties un praktizēt Šri Šri jogu, nepieciešama tikai viena īpašība - mērķtiecība. Viss pārējais ir sasniedzams nodarbību laikā.

Kurss ilgst 6 nodarbību dienas, kuru laikā Skolotājs palīdz jums iepazīt savu ķermeni, tā iespējas, apzināties problēmas un rast tām risinājumu. Kurss apvieno zināšanas par jogu, elpošanas tehniku, jogas pozām - asanām un meditāciju.

Kursa ilgums:
6 nodarbību dienas pa 2-3 stundām

Prasības:
Kurss ir pieejams ikvienam interesentam!